Blog Listeleri

Sac İşleme Makinaları Üreticileri ve Lider Firmalardan DURMAZLAR

1956 yılında Ali Durmaz tarafından kurulan Durmazlar, kollu makas ile başlamış olduğu sac işleme makineleri imalatına yıllar içerisinde yapmış oldukları yeni yatırımlar ve başarılı çalışmaları sayesinde büyük bir ürün yelpazesine sahip olmuşlardır. 1500 kişilik uzman kadro, 150.000 metrekare kapalı alanı içerisinde ARGE merkezi ve son teknoloji üretim makine parkı ile küresel bir makine üreticisidir.

İkinci El Makine Hakkında

Bu yazımızda ikinci el makineler hakkında sizlere bilgi vermek istedik...

İkinci El Makineler Satın Almak

Bu yazımızda sizlere ikinci el makine satın alırken veya satarken dikkat etmeniz gerekenleri anlattık...

Sac İşleme Makinaları Üreticileri ve Lider Firmalardan ERMAKSAN

Yarım asrı geride bırakan yolculuğunda Ermaksan, ‘yenilikçi teknolojiler’ geliştirmeye devam ederek, geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyor.

ABD SEÇİMLERİ

2020 yılının yaşanan gelişmeler tahmin edilmesi çok zor anlar olarak tarihe şimdiden geçmiştir. Bunlardan biriside ABD yapılan başkanlık seçimleri oldu. Özgürlükler ve demokrasinin örneği olarak dünyanın lideri olan ülkelerden biri olan Amerika Birleşik Milletlerinden yaşana gelişmeler tüm dünyayı şok etmiştir.

MAKİNA İHRACATI 2020 VE KORONAVİRÜS (COVID 19)

2020 yılı belki de son yüzyılın tahminleri alt üst eden bir yıl olarak tarihe geçmiştir. Koronavirüs salgını nedeniyle dünyada yaşanan sağlık ve ekonomik sorunların yanı sıra 2020 yılında Türkiye ‘de makine sektörü için olumlu gelişmelerde olmuştur. Virüsün (Covid-19) tüm dünyayı etkisi altına aldığı 2 ayda Almanya, ABD, İtalya ve Fransa gibi ülkeler bizden daha fazla makine satın aldı. MAİB açıklamasına göre, makine sektörü şubat ayında 1,5 milyar dolar ihracat gerçekleştirdi. Yılın ilk 2 ayında toplam ihracatı 2,9 milyar dolar olan sektör, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 5,2 artış sağladı.

Sac İşleme Makinaları Üreticileri ve Lider Firmalardan BAYKAL

Hakkı Baykal tarafından 1950 yılında soba imalatı başlayan serüven, sac işleme makineleri üreten Baykal Makine San. ve Tic. A.Ş.’yi gibi dev bir firmaya dönüşmüştür. Bugün 3 ayrı fabrika ve 650 çalışanı ile makina sanayinin önde gelen kuruluşlarından olan Baykal Makine’ nin kurucusu Hakkı Baykal, Bursa Sanayici ve İş adamları Derneği tarafından, “2005 Yılının İş adamı Ödülü” ne layık görülmüştür.

Sac İşleme Makinaları Üreticileri ve Lider Firmalardan ŞAHİNLER METAL MAKİNE

1953 Yılında İsmail ŞAHİN ve İbrahim ŞAHİN kardeşler tarafından bir aile işletmesi olarak kurulan Şahinler Makina öncelikle tekstil makinaları ve dikiş makinaları üretmiş olup daha sonra 60’lı yıllarda kayışlı ve şanzımanlı matkap, testere ve 70’li yıllarda şahmerdan imalatına devam etmiştir.

Durma Press Brake for Sale , Durma Press Brake Turkey, Durma Press Brake Machine

Durma Press Brake for Sale , Durma Press Brake Turkey, Durma Press Brake Machine

Durma Press Brake 400 tons 6 metres. Our stock used durma machine sold it ,model years 2012, bending lenght 6000mm with 400 tons.

Tandem Press Brake for Sale , Tandem Press Brake for Street Pole Manufacturer, Tandem Press Brake Machine

Tandem Press Brake for Sale , Tandem Press Brake for Street Pole Manufacturer, Tandem Press Brake Machine

ERMAKSAN 2500 tons of Tandem Press with 13 meters and 15 mt poles can be easily bend at 8 meters with 16 meters, besides automatic loading system makes it possible to easily bend directly at high numbers with only 1 operator.