İkinci El Makineler Satın Almak

İkinci El Makineler Satın Almak

22.07.2020

Satılık İkinci El Makine İlanları

İkinci el sac makineleri veya ikinci el takım tezgahları mı arıyorsunuz? Expomach’e göz at.

Expomach'de ilan vermek için tıklayın.

Makinelerin aksine, insanlar hata yapar. Kullanılmış bir endüstriyel makina satın alırken, kötü bir seçim size maliyet ve üretimde zarar verebilir.

İkinci el makine satın alırken ; Örnek olarak, kısa bir sürede yeni bir lazer kesim makinesine ihtiyacınız  olduğunu varsayalım, expomach makine ilanların’da gezinin, makinayı bulun,güvenilir ve tecrübeli olan EXPOMACH yetkililerimiz ile iletişime geçin, anlaşma yapın ve makine fabrikanıza teslim edilsin.

Her ikinci el makine satın alma işiniz için çok önemlidir ve birçok hatadan kolayca kaçınılabilir. İkinci el endüstriyel makine alırken en sık karşılaşılan 8 hata ve tavsiyelere bakalım .

 

1. Doğru Yatırım ve Hedefleme

İlk olarak, kendinize sormanız gereken en önemli şey şudur: Hedeflerim neler?, İkinci el makine almak için ne kadar bütçem var? Üretimde artış beklemek, rakiplerinizle rekabet etmek, işinizi orta ve uzun vadede geliştirmek şeklinde olabilir. Hem kısa hem de uzun vadeli ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir yatırım planınız olmalıdır . ikinci el makine alımı ve yatırımlarınız için expomach yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

 

2. Operatörleri ve Teknisyenleri Dikkate Alma

İkinci el makine satın alırken fiyat en önemli unsurlardan biridir, ancak kullanım kolaylığı, gereken beceriler, bakım, güvenlik ve düşünmeyeceğiniz diğer birçok şey söz konusu olabilir.Operatör ve teknisyenlerinize geri bildirimlerini ve fikirlerini sormalısınız . İşçilerinizle bu konuda paylaşımda bulunmalısınız,onlara fikirlerini sormanız üretiminiz’de yararlı olacaktır.

 

3. Çevrimiçi Pazarlar

Expomach.com’da aradığınız makineyi kolayca bulabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde ilanları görebilir veya bir makine satışı yapmak için ilan ekleyebilirsiniz, Expomach size tüm gümrük ve dış ticaret işlemleri için hizmet sağlayacaktır.

Ayrıca e-posta bültenimize abone olabilirsiniz, uzman bültenler size en uygun makinaları listeler.

 

4. Bir Uzmandan Tavsiye İstemelisin

Makine seçimi ve satın alımında yalnız değilsiniz.Tecrübeli Expomach yetkilileri sizin ile görüşerek bu konuda size yardımcı olacaklar. İhtiyacınız olan makineyi biliyorsunuz ama yine de bazı endişeleriniz ve sorularınız var. Makine başka bir ülkede bulunuyor ve satıcı dilinizi konuşmuyor sakın endişelenmeyin!

Örneğin, Epomach.com’da, teknik sorular , sorumluluk ve tam şeffaflık ile tüm sorularınızı yanıtlayacak, ve çoklu dil olarak size yardımcı olacak iş arkadaşlarımız var . Bu süreçte makinenizin alımından sorumlu bir expomach yetkiliniz vardır.Expomach yetkiliniz sizin ihtiyacınız olan doğru makineyi bulmanıza yardımcı olabilir.

 

5. Eğitimi Unutma

Çalışanların yeni bir makineye alışmak için zamana ihtiyaç duyacaklardır, zaman-verim düşüşünü önlemek istediğinizde, operatörlerinizi göz önünde bulundurmak çok önemlidir,çalışanlarınızı eğitmek için zaman ayırmalısınız.

 

6. Endüstrinizin Güvenlik Gereksinimlerini Bilmemek

Önce güvenlik! . Her sektörün kendi işçi koruma gereksinimleri vardır ve ikinci el bir makine satın almadan önce bunları bilmek zorundasınız.

 

7. Makine’nin Fiziksel Kontrolü

Satın almadan önce çoğu şey gibi, doğal olarak satın alacağınız ikinci el makineyi görmek istersiniz. Makinenin tüm fonksiyonlarının tam performanslı bir şekilde çalıştığından emin olmak istersiniz. Yurtdışın’dan Türkiyedeki bir makinayı alacaksanız ve mesafeden dolayı hareket edemiyorsanız yine de çevrimiçi bir inceleme yapabilirsiniz . Expomach’in sunduğu çözümler sayesinde makine’nin bulunduğu konuma gelmeden makineyi görebilirsiniz,bu sizin için mükemmel bir alternatiftir.

Expomach’de,  alıcıları makine hakkında daha iyi bir fikir edinebilmeleri için makine al sat yapan satıcıları ikinci el makineleri’nin resimlerini ve videolarını sunmaya teşvik ediyoruz.

 

8. İyi fiyat ve Kalite

Örneğin; ihtiyaçlarınıza uygun bir ikinci el makine alıyorsunuz. İş planlarınızla ve verimlilik hedeflerinizle eşleşen bir makineye en uygun fiyatla sahip olmalısınız, Expomach fiyat politikası ve çalıştığı uzman satıcılarla sizin bütçenize uygun en iyi makineyi teklif etmek için çalışacaktır.

 

 

Makalelerimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz, Expomach ekibinin diğer yazdığı faydalı yazıları okumak için bloglarımıza göz gezdirebilirsiniz,Ayrıca bizi Facebook,Twitter ve LinkedIn’de takip edebilir Expomach hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Saygılarla…
Expomach Ekibi

BENDMAK 80 Profil Bükme Makinesi

İlan No : 20174072

  • Bükme Kapasitesi 80 mm
  • Top Sayısı 3 Top
  • Tip Hidrolik
  • Mil (şaft) Çapı 80 mm