Sac İşleme Makinaları Üreticileri ve Lider Firmalardan DURMAZLAR

Sac İşleme Makinaları Üreticileri ve Lider Firmalardan DURMAZLAR

17.01.2020

1956 yılında Ali Durmaz tarafından kurulan Durmazlar, kollu makas ile başlamış olduğu sac işleme makineleri imalatına yıllar içerisinde yapmış oldukları yeni yatırımlar ve başarılı çalışmaları sayesinde büyük bir ürün yelpazesine sahip olmuşlardır. 1500 kişilik uzman kadro, 150.000 metrekare kapalı alanı içerisinde ARGE merkezi ve son teknoloji üretim makine parkı ile küresel bir makine üreticisidir.

Durmazlar firması dünyada 80 distribütörü ile 120 ülkeye CNC BÜKÜM MERKEZLERİ (PB Büküm Merkezi ), ABKANT PRESLER ( AD-ES Elektrikli Abkant Pres, AD-EB BEND LINE, AD-S Abkant Pres, AD- SERVO Abkant Pres, AD-R Abkant Pres, PBF Abkant Pres ), LAZER KESİM MAKİNELERİ ( HD-F Fiber Lazer, HD-FL Fiber Lazer, HD-FS Fiber Lazer, HD-FA 5 – EKSEN LAZER, HD-FO FİBER LAZER, HD-TC Profil-Boru Kesme Fiber Laser, Fiber Lazer Sistemi, Yükleme Boşaltma), GİYOTİN MAKASLAR (VS Açı Ayarlı Giyotin Makas, SBT Devirmeli Giyotin Makas, MS Redüktörlü Giyotin Makas) PANÇ PRESLER (TP Taret Panç Pres ), PLAZMA KESİM MAKİNESİ (PL-C Plazma Kesim Makinesi), SİLİNDİR BÜKME MAKİNELERİ( HRB-4 Silindir Bükme Makinesi, HRB-3 Silindir Bükme Makinesi), PROFİL BÜKME MAKİNELERİ (PBH Profil Bükme Makinesi, PBM Profil Bükme Makinesi),KOMBİNE MAKASLAR (IW Kombine Makas, MULTI P80,P-NC), KÖŞE KESME MAKİNELERİ (VN Köşe Kesme Makinesi), KÖŞEBENT KESME MAKİNESİ (DL-C 160) makineleri ihraç etmektedir.

Durmazlar firması makinelerinde Durma markasıyla arz etmektedir. 5 harften oluşan Durma markası “Durmadan, hep ileriye” anlamı taşır. Sağa ve ileri doğru yatık logo Türkçe anlamı ile paralel olarak ileriye gitmeyi temsil ederek, sağlam duruşuyla ve kalın fontları ile güç ve güveni simgelemektedir.

Firmanın Durma markasıyla ikinci el makine alım satım sektöründe ikinci el durmazlar abkant pres, ikinci el durmazlar abkant, 2.el durma abkant, durmazlar ikinci el makine, durmazlar ikinci el , durma punch ikinci el, durma lazer ikinci el, 2.el punch durmazlar, durmazlar panç ikinci el, ikinci el durma bükme, ikinci el durma bükme makinası,2. el durmazlar abkant, durmazlar ikinci el makina, durma abkant ikinci el, durma punch ikinci el, ikinci el durmazlar abkant pres, durma lazer ikinci el, durma abkant ikinci el, durma makina, durma makine iletişim, durma machine, durma machinery, durma maschinen, durma makine İstanbul, durma makas, durma makina fiyatları, durma malaysia, bursa durmazlar, bursa durmazlar makine, bursa durmazlar holding,bursa durmazlar fabrikası, durmazlar Amerika, durmazlar lazer, durmazlar makine, durmazlar makina iletişim, durmazlar market, durmazlar makas, durmazlar makina sahibi, durmazlar makine servis, durmazlar mak.san.ve tic.a.ş., durmazlar makina bayileri, durmazlar makina san, durmazlar boru lazer, durmazlar büküm makinası, durmazlar Bükreş, durmazlar büküm merkezi, durmazlar bursa adres, durmazlar fuar takvimi, durmazlar fuar, durmazlar makine organizasyon şeması, durmazlar makina iş başvurusu, durmazlar abkant kullanma kılavuzu, durmazlar lazer fiyatları, durmazlar abkant pres fiyatları, servo abkant pres, durma 30220, vidalı abkant, durmazlar hidrolik makas, durma ad r 25100, konya’da 2.el abkant pres, redüktörlü makas, durmazlar ms 2504, durmazlar makas, durma hdf 3015 fiyat, durmazlar lazer programı, fiber lazer, 5 eksen lazer, açılı lazer kesim, boru lazer makinası, silindir bükme makinası nedir, durmazlar profil bükme, http tr durmazlar com tr, makinaalsat.com gibi kelimeler ile google üzerinden arama yapılarak satılmaktadır.  

Türkiye’nin ilk yerli tramvayını üreten Durmazlar firması Brand Finance’ın Türkiye’de 7'nci kez düzenlediği ‘Türkiye'nin En Değerli Markaları' listesinden sektörünün ihracat lideri Durmazlar, ilk 100 arasındaki yer almıştır. Endüstri 4.0 Platformu kurucu üyelerinden Durmazlar Makine, üretim proseslerine entegre ettiği Endüstri 4.0 ile makinelerini analiz programlarında maksimum ivmelenme ve en zor çalışma koşullarına göre test ederek şekillendiriyor. Elde ettiği verilerle ürünlerini global üretim normlarını dikkate alarak geliştirmektedir.

Durmazlar Makine üretimden sonra elde edilen değerlerle karşılaştırılıyor. Böylece, kesim kalitesi, ivmelenme, hız, enerji tüketimi gibi kritik konularda yapılan geliştirmeler gerçek verilerle simüle edilmiş ve test edilmiş oluyor. Maliyetler, doğru verilerle daha doğru hesaplanıyor ve işletmeye karlılık olarak geri dönüyor.

Yurt dışında herhangi bir yerde çalışan Durma makinelerine bulut teknolojisi sayesinde erişilebilirliği sağlayarak müşterilerine daha iyi hizmet vermektedir. Dünya üzerinde herhangi bir yerde çalışan Durma makineleri, üzerinde bulunan birçok sensor sayesinde kontrol ünitesinden anlık olarak değerlendirilebiliyor. Böylece risk oluşturabilecek hatalar izlenip, bilgiler zamanında kullanıcılara aktarılabiliyor.

Türkiye için çok kıymetli bir değer olan Durmazlar firmasının başarıların devamı dileyerek, Dünya’nın en büyük firmaları arasında olmasını umuyoruz.

 

Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Durma 40220 ADS 4 Metre 220 TON Abkant Pres

İlan No : 20186005

  • Bükme Boyu 4000 mm
  • Bükme Kuvveti 220 Ton
  • Bombeleme Motorlu
  • Arka Dayama VAR
  • Eksen 4
  • Uzunluk 4000 mm