Expomach Nasıl Çalışır ?

Makine Alıcılarını ve Satıcılarını bir araya geldiği portal

Sac işleme sektöründe uzman ve deneyimli kadromuzla alıcıların kalite ve ihtiyaçlarına uygun en ideal makineleri bulmaktayız. Sürekli kendini yenileyen çalışma arkadaşlarımız ve çözüm ortağı kimliğimiz ile en akılcı, bilimsel çözümler üreterek inandığımız bu yolculukta müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Makine Sahibi satıcılarımıza çok sayıda müşteri talebini ulaştırılarak, satış için gerekli tüm detayları yurt dışındaki alıcı firmalara iletmekteyiz.

Makine sahibi satıcılarımızın ihracat ile ilgili tüm detaylarını deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilerek satışla ilgili tam destek sağlanmaktadır. Alıcı ve satıcının tüm ithalat ve ihracat işlemlerini Expomach tarafından hazırlanıp, üyelerimize büyük kolaylık sağlanmaktadır.

Kullanıcı sistemden üyelik işlemlerini yaparak, makine ekle alanından satmak istediği makineleri yayınlar
1

Kullanıcı sistemden üyelik işlemlerini yaparak, makine ekle alanından satmak istediği makineleri yayınlar

2

Expomach deneyimli personeli tarafından ürün incelenir. Ürünün tüm ilanı İngilizceye çevrilerek, fotoğraf ve teknik bilgileri düzenlenir ve satış potansiyeli en yüksek hale getirilir. Dünyadaki binlerce potansiyel müşteriye sunulur.

Ürün Tarafımızdan İncelenir, Dünyadaki Binlerce Potansiyel Müşterilere Sunulur
 Potansiyel Müşteriler Ürününüzle İlgilenir ve Expomach Portalı ile İrtibata Geçerler.
3

Expomach hızlı ve kolay erişe bilirliği sayesinde 7/24 makine alıcısının istenilen ürüne kolayca ulaşabilmesini sağlar. Deneyimli personelimiz alıcıların tüm sorularını hızlı bir şekilde cevaplar. Satıcı ve alıcı firmaların zaman ile ilgili tasarrufunu sağlayarak, ağır bir iş yükünden kurtarır.

4

Nitelikli Alıcılar ile Satıcılar arasında Expomach satış temsilcisi çok dilli iletişim imkânı ve dış ticaret operasyon bilgisi ile tüm teknik detaylar ve ithalat ve ihracat işlemlerini görüşür. Müşterilerimiz satıcı firmayı ziyareti sırasında eşlik eder ve tüm teknik detayların doğrulaması sırasında destek olur. Alıcı ve Satıcı arasında hızlı ve eksiksiz irtibatını sağlar. Ziyaret sonrası anlaşmaya karar veren Alıcı ve Satıcı ile satış işlemi gerçekleştirmektedir.

Expomach Alıcı ve Satıcı Arasında Makine Doğrulama ve Müşteri Ziyaretlerine Aracılık Eder.
Expomach Üyelerini Ait Dış Ticaret Paketi
5

Dış ticaret uzman ve deneyimli kadrosuyla Expomach çalışma ekibi satıcı için gerekli tüm ihracat işlemlerini kendi bünyesinde yaparak tedarikçisi firmayı büyük bir yükten kurtarır. İthalat işlemi için alıcının ülkesinde ihtiyacı olan Commercial Invoice, Packing List, Bill of Lading , CMR , ATR 1, Euro 1, Form A, Certificate of origin gibi dokümanlar hazırlanarak müşteriler ile paylaşılır.

6

Taşıma için ihtiyaç olan araç satıcı firma ile görüşülerek,yükleme adresine gönderilir. Güvenli yükleme, sabitleme ve lasing işlemleri takip edilir. Araç ile beraber veya DHL Express Cargo, TNT Express Cargo ile tüm ithalat evrakları alıcıya gönderir. Alıcı teslim aldığı bu evraklar ile sevkiyat tamamlandığında, gerekli ithalat işlemlerini gerçekleştirerek, makinesini üretim sahasına katmış olur.

Satışı Yapılan Ürünü Alıcıdan Satıcıya Uluslararası Nakliye İşlemleri